MIEHET / OTTELUT 2018

KAAKON KOLMONEN

La 28.4. / Lappee JK – Plaani

Lauantai 28.4.2018 klo 14.00
Sammonlahden tekonurmi
Lappenranta

La 5.5. / Plaani – STPS

Lauantai 5.5.2018 klo 15.00
Mustanportinkadun tekonurmi
Heinola

Pe 11.5. / PeKa – Plaani

Perjantai 11.5.2018 klo 19.00
Karhulan tekonurmi
Kotka

Pe 18.5. / Plaani – SavU

Perjantai 18.5.2018 klo 18.30
Plaanin stadion
Heinola

To 24.5. / Peltirumpu – Plaani

Torstai 24.5.2018 klo 19.00
Lehtomäen tekonurmi
Kouvola

Pe 1.6. / Plaani – IPS

Perjantai 1.6.2018 klo 19.00
Plaanin stadion
Heinola

La 9.6. / Virky – Plaani

Lauantai 9.6.2018 klo 14.00
Lauritsalan tekonurmi
Lappeenranta

La 16.6. / HaPK – Plaani

Lauantai 16.6.2018 klo 15.00
Rauhankadun kenttä
Hamina

Ti 26.6. / Plaani – RiPa

Tiistai 26.6.2018 klo 18.30
Plaanin stadion
Heinola

Pe 29.6. / Sudet – Plaani

Perjantai 29.6.2018 klo 18.30
Sumulaakson urheilupuisto
Kouvola

La 7.7. / Plaani – Kultsu

Lauantai 7.7.2018 klo 15.00
Plaanin stadion
Heinola

Pe 20.7. / Plaani – Lappee JK

Perjantai 20.7.2018 klo 18.30
Plaanin stadion
Heinola

La 28.7. / STPS – Plaani

Lauantai 28.7.2018 klo 15.00
Kyrönniemen urheilupuisto
Savonlinna

To 2.8. / Plaani – PeKa

Torstai 2.8.2018 klo 18.30
Plaanin stadion
Heinola

To 9.8. / SavU – Plaani

Torstai 9.8.2018 klo 18.30
Rantakylän kenttä
Mikkeli

To 16.8. / Plaani – Peltirumpu

Torstai 16.8.2018 klo 18.30
Plaanin stadion
Heinola

La 25.8. / IPS – Plaani

Lauantai 25.8.2018 klo 15.00
Karhumäen kenttä
Imatra

La 1.9. / Kultsu – Plaani

Lauantai 1.9.2018 klo 14.00
Joutsenon urheilupuisto
Lappeenranta

La 8.9. / Plaani – Virky

Lauantai 8.9.2018 klo 15.00
Plaanin stadion
Heinola

La 15.9. / Plaani – HaPK

Lauantai 15.9.2018 klo 15.00
Plaanin stadion
Heinola

La 22.9. / RiPa – Plaani

Lauantai 22.9.2018 klo 15.00
Hänninkenttä
Mikkeli

La 29.9. / Plaani – Sudet

Lauantai 29.9.2018 klo 13.00
Mustanportinkadun tekonurmi
Heinola
Vinkki: Klikkaa ottelun otsikkoa, niin saat siitä lisätietoja.

REGIONS’ CUP

La 7.4. / Plaani – Kajo / 1. kierros

Lauantai 7.4.2018 klo 18.30
Vierumäen tekonurmi
Heinola

To 19.4. / PeKa – Plaani / 2. kierros

Torstai 19.4.2018 klo 18.30
Arto Tolsa -areena
Kotka

Ke 6.6. klo 20:30 Aktia-areena Vantaa / VJS - Plaani / 3. kierros

Arvonta suoritetaan 8. toukokuuta

HARJOITUSOTTELUT

La 20.1. / FC Kyllikki – Plaani

0-5

Lauantai 20.1.2018 klo 19.00
Keski-Espoon tekonurmi 2
Espoo

La 27.1. / PK-35 – Plaani

6-1 (2-0)

Lauantai 27.1.2018 klo 16.00
Vuosaaren Kartanon tekonurmi
Helsinki

Ti 30.1. / Kuusysi – Plaani

0-2 (0-1)

Tiistai 30.1.2018 klo 19.30
Mukkulan tekonurmi
Lahti

Pe 16.2. / FC Peltirumpu – Plaani

5-4 (2-2)

Perjantai 16.2.2018 klo 20.30
Sami Hyypiä -areena
Kouvola

Su 4.3. / POHU – Plaani

5-3 (2-0)

Sunnuntai 4.3.2018 klo 18.00
Pirkkolan tekonurmi
Helsinki

La 24.3. / PuiU – Plaani

5-1 (2-1)

Lauantai 24.3.2018 klo 21.00
Myllypuron Pallomylly
Helsinki